Dla kogo: dla osób pracujących z osobami pochodzącymi z Ukrainy
Koszt: udział w kursie jest bezpłatny. Kończy się wydaniem certyfikatu
Zapisy i więcej informacji: unicef[at]miasto-ogrodow.eu
Czas trwania: 30 dni
Start: 29.05.2023
Gdzie i kiedy:
Stacjonarnie (Katowice Miasto Ogrodów): poniedziałki, wtorki, godz. 10.00 (90 min)
Zdalnie (ZOOM): poniedziałki, czwartki, godz. 17.00 (90 min)

Celem kursu jest zapoznanie słuchacza z podstawami komunikacji w języku ukraińskim. Podstawowe zwroty przydatne w komunikacji codziennej w pracy, podczas spotkań, czy w przypadku udzielania podstawowych informacji związanych z przemieszczaniem się, podawaniem wskazówek i podstawowych informacji o sobie. Celem kursu jest zbudowanie podstaw komunikacji i nakreślenie również podstawowych zasad i różnic kulturowych mających ewentualny wpływ na relacje społeczne i komunikację.

Zajęcia online poprowadzi Oksana Didyk – Rodowita Ukrainka mieszkająca w Polsce, która ukończyła kurs języka polskiego jako obcego. Nauczyciel języka angielskiego w Ukrainie, posiadający doświadczenie, poparte dobrą komunikacją z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Zajęcia stacjonarne prowadzi Ganna Khazova – ukraińska kompozytorka, teoretyk, wykładowca. 24 lata pracuje z dziećmi i młodzieżą. Ma doświadczenie w prowadzeniu lekcji i warsztatów. W 2004 roku skończyła kurs języka polskiego jako obcego i obecnie uczy się polskiego na wyższym poziomie. Mieszka w Polsce od marca 2022 roku.

Przewiń do góry