Ми єднаємося навколо благих справ, NOSPR долучається до заходів на підтримку українців, котрі змушені були покинути рідний дім та знайшли тимчасовий прихисток у Польщі. NOSPR створює нові проекти – двомовні концерти та майстер класи для дітей їх батьків чи опікунів.

NOSPR запускає позапланову серію БЕЗКОШТОВНИХ майстер-класів для дітей, їх батьків чи опікунів, які будуть проходити щосуботи, починаючи з 26 березня 2022 року:
🔹 10:00 «Барвисті звуки» – групові заняття основані на співі та грі на музичних інструментах, ритмічних іграх з м’ячами, шарфами та хустками. Це година безтурботних розваг дітей та дорослих, що допоможуть «відчути» та «побачити» музику. Максимальна кількість учасників – 8 дітей ( 2,5-4 роки) та по 1 дорослому з кожним.
🔹 11:00 «Відчуй музику» – ритмічний та вокальний мастер клас з використанням енергії та уяви учасників, включає в себе інтерпретацію відомих творів класичної та популярної музики з використанням ксилофонів, кахонів, бум-пайдів, барів, дзвінків і двох найважливіших інструментів – тіла та голосу. Максимальна кількість учасників – 12 дітей ( 6-9 років), батьки можуть бути присутніми у залі.
🔹 12.00 «Відчуй скрипку» – групові заняття для дітей (5 -6 років), які ніколи не мали в руках скрипки. Ми познайомимо малечу зі скрипкою та допоможемо зіграти перші звуки.
🔹 13:00 «Струна за струною» групові заняття для дітей (7-8 років), які «знайомі» зі скрипкою і вже на початковому рівні – грають прості п’єси та музикують. Діти, які не мають власного інструменту, NOSPR надасть скрипку.
🔹 14:00 «Ми співаємо разом» майстер-клас для дітей (7-12 років ) з українським композитором Богданом Кривопустом.
🟡 Долучайтеся, надіславши електронний лист на адресу ➡ warsztaty.ukraina@nospr.org.pl, обов’язково вкажіть вік дитини та виберіть заняття.
🟡 З умовами участі можете ознайомитися на нашому сайті ➡https://bit.ly/nosprdlaUkrainyПід час семінару буде присутній український перекладач.У Камерній залі Симфонічного Оркестру Польського Національного Радіо 27 березня 2022 року о 18:30 відбудеться БЕЗКОШТОВНИЙ концерт за участю Kebyart Ensemble та Flisbeth Plank. Більш детальна інформація незабаром


Uruchamiamy cykl sobotnich bezpłatnych warsztatów dla dzieci z Ukrainy, ich opiekunów i rodzin. Pierwsze zajęcia już najbliższą sobotę, 26 marca 2022 w sali warsztatowej NOSPR.

10.00 – „Kolorowe dźwięki” – grupa wiekowa 2,5-4 lata
11.00 – „Poczuj muzykę” – grupa wiekowa 6-9 lat
12.00 – Poczuj skrzypce – grupa wiekowa 5-6 lat
13.00 – Struna po strunie – grupa wiekowa 7-8 lat
14.00 – „Śpiewamy razem” – grupa wiekowa 7-12 warsztaty z ukraińskim kompozytorem Bogdanem Krivopustem
Szczegółowe informacje o warsztatach – https://bit.ly/nosprdlaUkrainy

Przewiń do góry